Wszyscy wiemy, że powinniśmy używać dobrego korektora, aby ukryć ciemne plamy na twarzy, ale niektórzy z nas nadal nie wiedzą, jak wybrać najlepszy korektor. Powodem tego jest fakt, że istnieją setki produktów dostępnych na rynku, a niektóre z nich są rzeczywiście bardzo drogie.

Aby rozwiązać ten problem, wybrałem najlepsze palety korektorów, które są dostępne na rynku i są niedrogie.

1. Covergirl Full Coverage Concealer w kolorze Light

Pierwszym korektorem, który przychodzi mi do głowy, gdy mówię o najlepszych korektorach jest Covergirl Full Coverage Concealer w Light. Osobiście lubię teksturę tego produktu, ponieważ jest miękki i czuje się tak, jakby był wykonany z jedwabiu. Cena tego produktu jest bardzo przystępna, więc zdecydowanie można spróbować tego produktu.

2. Maybelline Fit Me Concealer

Maybelline wprowadziła nową paletę korektorów, która jest znana jako Fit Me Concealer. Produkt ma kremową konsystencję i jest bardzo łatwy do zastosowania. Odcień, którego używam to light medium, który jest idealny dla osób o jasnej karnacji. Ten korektor jest idealny dla całej twarzy i może być stosowany do ukrywania ciemnych kręgów, blizn, plam i nierównego kolorytu skóry.

3. Anastasia Beverly Hills Dipbrow Concealer in Dark

Anastasia Beverly Hills niedawno wprowadziła nowy korektor, który nazywa się Dipbrow Concealer. Jest to świetny produkt, ponieważ jest bardzo łatwy do zastosowania i może być stosowany do ukrywania pod oczy, skazy i ciemne kręgi. Jest to doskonały korektor dla wszystkich typów skóry.

4. Clarins Instant Fix Concealer

Clarins wprowadził nowy korektor, który jest znany jako Instant Fix Concealer. Korektor ma kremową konsystencję i może być łatwo stosowany na całej twarzy. Jest to idealny korektor dla osób z tłustą skórą, a także dobrze sprawdza się na skórze wrażliwej na słońce.

5. Urban Decay Naked Skin Concealer

Urban Decay wprowadził nowy korektor na rynku, który jest znany jako Naked Skin Concealer. Jest to świetny produkt, ponieważ jest łatwy do zastosowania i daje nieskazitelne wykończenie. Jest idealny do pokrycia ciemne kręgi, ślady trądziku, nierówny odcień skóry, skazy i ciemne pod oczami.

6. L’oreal Paris True Match Concealer

L’oreal wprowadził nowy korektor, który nazywa się True Match Concealer. Jest to doskonały produkt, ponieważ jest bardzo łatwy do zastosowania, a formuła została zaprojektowana tak, aby pokryć ciemne plamy, skazy, ślady po trądziku i zaczerwienienia.

7. Revlon Colorstay Concealer

Revlon wprowadził nowy korektor, który nazywa się Colorstay Concealer. Jest to świetny produkt, ponieważ jest łatwy w aplikacji i może być używany do ukrywania całej twarzy.

8. Lancome Teint Idole Ultra 24H

Lancome niedawno wprowadził nowy korektor, który