Styl boho: moda, dodatki i inspiracje

Uroda

Styl Boho: Uwolnij swoją dziką duszę
Zapomnij o trendach i zrzuć z siebie sztywne ramy – czas uwolnić swoją dziką duszę i zadbać o swój styl na sposób boho! Ten swobodny, luźny i nieopanowany styl przynosi ze sobą rozmiłowanie w kolorach, wzornictwie, oraz materiałach – a to wszystko w duchu wolności i kreatywności. W tym artykule dowiesz się, jak wprowadzić ostrą krew Boho do swojej garderoby.

Rozpocznijmy od co słychać w świecie Boho:

  1. Okulary przeciwsłoneczne z grubymi szkłami

Niech twój styl Boho zacznie się od odpowiednich akcesoriów! Okulary przeciwsłoneczne z grubymi szkłami to kluczowy element każdego dobrego stroju Boho. Ich chłodny wygląd, który niezwykle dobrze łączy się z upięciem postaci i beztroską estetyką tego stylu, sprawia, że są stałą częścią modowego świata bohemia.

  1. Haftowane tkaniny i kwitnące motywy

Wzornictwo odgrywa kluczową rolę w stylu Boho. Przekraczaj granice pola koloru i wzornictwa, kultywuj różnorodność i zrób swoje wybory! Niedorozwój na haftowane tkaniny i kwitnące motywy – doskonale wpisują się w estetykę Boho i dodają swobodnej, ekologicznej elegancji ponad zwykły wystrój.

  1. Zabawe z kolorami

Styl Boho to styl pewnego koloryzmu i rytmu. Broń się konwencjonalizmem i pozwól sobie na szalone, a zarazem romantyczne połączenie kolorów! Ciepła kość słoniowa, bujne zielenie oraz marzenie o soli morskiej – jeśli potrzebujesz inspiracji, zerknij na folkowe wzornictwo lub Bollywood, który nieistniejąco czerpie z fascynujących, soczystych barw.

  1. Wiszące dodatki

Styl boho jest pełen wiszących przedmiotów – a to oznacza, że do swobodnego wizerunku trzeba się zaopatrzyć w koraliki, kryształy i kwiaty wkładane do włosów. To przewiewne i latające dodatki dodające ekscytującej estetyki do każdego stroju.

  1. Kombinezony

Wszystko w modzie Boho musi wyglądać na luzie i być wygodne, a kombinezony to ukłon do jednoczęściowego luźnego stylu. Bez względu na porę roku wierzmy w swój styl i wiemy, że pewnym wyborem będzie nasza nowa obsesja – kombinezony Boho.

Czas iść na zakupy i zacząć swoją przygodę z modą Boho.