Suknie ślubne: Projektanci i trendy

Uroda

Suknie ślubne: projekty i trendy

Projektanci sukien ślubnych stale poszukują inspiracji, by tworzyć coraz bardziej spektakularne i wyjątkowe modele. Każda kobieta marzy o tym, aby w dniu swojego ślubu czuć się wyjątkowo i pięknie. Jakie trendy możemy zauważyć w ostatnim czasie?

Trendy w projektowaniu sukien ślubnych

  1. Różnorodność kolorów

Niebieskie, szare, różowe czy złote suknie ślubne? Czemu nie! Projektanci coraz częściej wychodzą poza konwencje i proponują kolorowe kreacje. Jeśli nie czujesz się dobrze w tradycyjnej białej sukni, postaw na kolor lub dodatek – jedwabny szal w kolorze butelkowej zieleni lub czerwony bukiet kwiatów.

  1. Biel już nie jest jedynym kolorem

Chociaż biel jest zwykle kojarzona z sukniami ślubnymi, wiele kobiet wybiera częściej odcienie ecru, kości słoniowej, śmietanki lub kremowego beżu. Te kolory są podobne do bieli, ale dają bardziej naturalny i delikatny efekt.

  1. Geometria i asymetria

Suknie ślubne odchodzą w stronę nowoczesności. Projektanci łączą formy asymetryczne z klasycznymi krojami, co daje oryginalny efekt. Suknia odważna w kroju składa się z trapezu, kulących rękawów i asymetrycznych falbanek.

  1. Koronkowe detale

Koronka zawsze kojarzyła się z eleganckim i luksusowym stylem. Projektanci postanowili wykorzystać tę modę we wszystkich jej formach i dodają koronkę do sukien w różny sposób. Może to być cała koronkowa sukienka lub delikatne wstawki koronkowe na końcówkach długich rękawów lub wokół dekoltu.

Projektanci sukien ślubnych

  1. Vera Wang

Vera Wang to amerykańska projektantka, która zasłynęła w swoim kraju mass-marketowym projektem sukni ślubnej. Szybko stała się jednym z najbardziej pożądanych projektantów na świecie. Jej suknia ma prosty, ale jedyny w swoim rodzaju kształt, z miękkimi, cieniowanymi liniami, które wysmuklają sylwetkę.

  1. Elie Saab

Projektant z Libanu, Elie Saab, zdobył sławę projektując suknie dla gwiazd Hollywood i arabskich księżniczek. Jego kreacje są często kierowane do osób poszukujących kobiecej i romantycznej sukni ślubnej. Zaprojektowane przez niego suknie rozświetlają wysokiej jakości materiałami i aplikacjami z kryształkami.

  1. Ines Di Santo

Ines Di Santo to kanadyjska projektantka z włoskim rodowodem, która tworzy bardzo kobiece kreacje zgodne z najnowszymi trendami. Jej suknie ślubne są czyste i zawsze zachwycają złożona konstrukcja. Materiały i aplikacje są zawsze najwyższej jakości.

Suknia ślubna to jedna z najważniejszych części uroczystości. To, co wybierzesz, będzie jednym z najlepszych wspomnień z Twojego ślubu. Dzięki różnorodności kolorów, faktur i krojów, każda kobieta może znaleźć coś dla siebie.