Pazurki, loki, upięcie: sposoby na efektowną fryzurę na studniówkę

Nie ma lepszego sposobu na podkreślenie wyjątkowej okazji jaką jest studniówka, niż efektowna fryzura. W artykule poniżej przedstawiamy różne pomysły na upięcie – od prostych po bardziej skomplikowane, które na pewno zrobią wrażenie na wszystkich.

  1. Pazurki

Jeśli chcesz, aby Twoja fryzura była modna i efektowna, zdecyduj się na pazurki. To popularne wśród celebrytek rozwiązanie, które zrobi wrażenie na każdym. Pazurki sprawiają, że fryzura jest dynamiczna i daje ożywienie całości. Jeśli nie chcesz całej fryzury z pazurkami, zawsze możesz pokusić się o ułożenie kilku jedynie na górnym czubku, co z kolei stworzy ciekawy i nowoczesny efekt.

  1. Lokowana fryzura

Jeżeli wolisz bardziej klasyczne podejście, to bez wahania możesz pokusić się o lokowanie włosów. Lokówka to podstawa tworzenia wieczorowych fryzur. Klasyczna i elegancka upięta na bok lokowana spinka zrobi wrażenie na pewno, a jeśli zwyczajnym kosmykiem przywiążemy lokówki – efekt zapierający dech w piersiach gwarantowany!

  1. Warkocz fishtail

Jeśli chcesz czegoś bardziej romantycznego i dziewczęcego, wtedy zdecyduj się na warkocz fishtail. Ten rodzaj warkocza jest nie tylko efektowny, ale daje również trzydziestowy klimat. Zaczyna się go tak, jak klasyczny warkocz, ale zamiast dwóch grubszych kosmyków, bierzemy pojedyncze włosy i przekładamy je przemieniając w kostkę. Warkocz można upiąć elegancko na tyłowym, niskim kok przewiązując go ładną kokardką – prosty i efektowny pomysł na wieczorową fryzurę.

  1. Koński ogon z kłosami

Koński ogon w wykonaniu tej propozycji nabiera charakteru, a co za tym idzie – zyskuje na wyjątkowości. Można go zrobić w kilka chwil, a efekt z pewnością skradnie serca niejednego ucznia. Włosy połącz ze sobą w delikatny, wysoki kucyk, a w wolne końce włosów wpleć kłosy. Odpowiednio je ułożone skutecznie dopełnią całości.

  1. Grzywka

Grzywka to idealne rozwiązanie na studniówkę dla dziewczyn, które nie chcą zmieniać zbytnio swojego wyglądu, ale chcą czegoś więcej niż zwykłego koka. Przykuwa uwagę i podkreśla twarz. Grzywka wisząca po boku pięknie podkreśli usta i oczy, a lekko podwinięta będzie wyglądać jeszcze bardziej stylowo.

Podsumowując, wybierając odpowiednie upięcie na studniówkę, warto stawiać na kreatywność i oryginalne rozwiązania. Nie ma ograniczeń, a jedynie wyobraźnia i umiejętności fryzjerskie, więc śmiało eksperymentuj z różnymi stylami. Ważne jest to, aby fryzura była dopasowana do twojego stylu i charakteru, tak abyś czuła się dobrze we własnej skórze.